AIKO angajează BEAUTY THERAPYST - Post full time!

Alătură-te unei echipe de profesioniști cu experiență! Salonul AIKO angajează BEAUTY THERAPYST. Postul este full time.

Candidatul ideal

- Pasionata de produsle cosmetice si industria frumusetii;
- Perfectionista si profesionista in ceea ce faci;
- Receptiva si care poate gasi solutiile optime pentru fiecare client;
- Proactiva, fara a astepta ca oportunitatile sa apara de la sine.

Responsabilități și aptitudini

- Efectueaza si supravegheaza activitatile specifice centrului, tratamentele corporale, conform training-ului pus la dispozitie de catre centrul nostru ;
- Raspunde cu promptitudine la solicitarile clientilor, se preocupa de deservirea si informarea profesionala corecta a acestora;
- Raspunde de asigurarea unui climat de destindere si armonie;
- Isi perfectioneaza constant cunostiintele despre tratamentele ce le efectueaza;
- Asigura si raspunde de ordinea si curatenia la locul de munca si de aplicarea tuturor masurilor de igiena.
- Respecta secretul profesional si codul de etica profesionala.
- Mențineți un nivel ridicat de curățenie și organizare,
- Respectarea programului de lucru si a programarilor;
- Stabilirea schemei de tratament,
- Respecta normele de securitate a muncii si PSI,
- Aspect placut si ingrijit,
- Deschidere catre client.

Beneficii

- Salarizare atractiva, carte de munca si daca iti surade ideea de a beneficia de training de specialitate in mod constant atat in tara cat si in strainatate , de a primi procente din vanzarea pachetelor si abonamentelor noastre, te asteptam in echipa noastra !
- Asa ca ar trebui sa stii ca noi, in plus, ne dam tot interesul sa cream un mediu cald si placut nu numai pentru clienti, ci si pentru colegii de echipa.
- In centrul nostru te aşteaptă o echipă de profesioniști, pregătiți să ofere soluții personalizate la problemele corporale cu care se confrunta clientii nostri.

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică, trimite un CV pe adresa salonaikopitesti@gmail.com .
Telefon: 0748452226

”Ne recomandă experiența celor 8 ani, pasiunea pentru frumusețe, grija pentru clienti, precum și încrederea celor care ne-au încercat deja și ne-au (re)confirmat eficiența tratamentelor.
Ne dorim să devenim parte a ritualului cotidian de înfrumusețare și prima opțiune în materie de tratamente estetice non-invazive. Pentru că frumusețea înseamnă mai presus de toate, încredere de sine și siguranță, oferim servicii complete și integrate de remodelare corporală, care să facă persoanele să se simtă perfect în propriul corp.”