ACUM! Finala Cupei României faza pe județ

Update

Ora 21:00 Meciul s-a încheiat. Câștigătoarea cupei este Unirea Bascov, după ce a câștigat cu 4-2 după loviturile de departajare.

Ora 20:50 Egalitate la sfârșitul celor 90 de minute 1-1. Se va trece la lovituri de departajare pentru a afla echipa care va câștiga.

Ora 20:05 FC Argeș marchează și readuce egalitatea în minutul 49. Scor 1-1.

Ora 19:47 Prima repriză se încheie cu scorul de 1-0 pentru Unirea Bascov.

Ora 19:38 Unirea Bascov deschide scorul în minutul 38. Scorul este 1-0, golul fiind marcat după o executare a unei lovituri de la colțul terenului.

A început meciul dintre FC Argeș și Univea Bascov, meci care contează pentru Finala Cupei României, faza județeană.

Vremea este perfectă pentru fotbal, mai ales că în urmă cu putin timp a și plouat.

După mulți ani, Stadionul Nicolae Dobrin înseamnă pentru jucătorii FC Argeșului acasă. Galeria piteștenilor este din nou la înălțime cu aceeași atmosferă superbă. Spectatorii sunt în număr mare la stadion.